Warning: Creating default object from empty value in /data/b/d/bddfee8a-1ab4-446d-8abc-0129a120e99b/geoawards.sk/sub/old/config.php on line 52
englischerforum - Diskusionsforum - Feriba tools
Sprache ändern
Startseite

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Partner und Sponsoren

Diskusionsforum

englischerforum

Pocity/Feelings

seiza
27.08.2014 17:37
Spíš než pocity, mám pár dotazů ohledně organizace
1. Bude možno si někde poblíž ME např. u parkoviště rozbalit stan na přespání, nebo bude tam nějaké vyhrazené místo, kde by jsme mohli na noc složit hlavu ve stanu?
2. Bude platit zlevněné vstupné i na platební kartu ERA, což je partner ČSOB a sídlí ve stejné budově GŘ ČSOB v Praze na Radlické, případně by se dala sleva uplatnit i na zaměstnaneckou kartu ČSOB :)
3. Skvělý event GA HARD RUN se bohužel dost spojuje se CITO a proto si myslím, že spousta účastníků půjde raději na CITO. Byla by možnost HARD RUN posunout třeba v časech po CITO eventu?

Předem moc díky za odpovědi a držím palce ;) Máte to opravdu velmi dobře rozjeté ;)
admin
27.08.2014 19:26
Ahoj, dakujeme za dotazy a otazky. :D 1. Nestihame zial vsetko prekladat, a tak si pozri zatial info o ubytovani v slovenskej verzii tejto stranky. Priamo v areali sa nachadza kemping plac, tak myslim ze to pojde :). 2. Myslim ze zlava sa partnerov csob netyka, aj ked v pripade ze si objednas vstupne na E-shope, je este stale zlavnene. 3. Cito eventy su preto urobene 2, takze je mozne cito vyriesit aj v nedelu.. Ale myslim ze ked si clovek privstane. :D Pravdu povediac uz je dost problem na programe nieco presuvat, nakolko je to toho zamotanych uz strasne vela ludi :). V pripade dalsich otazok nevahajte napisat, popripade nas kontaktovat priamo mailom. GeoGang.Sk
serpo-sk
01.09.2014 08:22
Ahoj,
pripojím sa k diskusii.
CITO je v listingu písaný len na sobotu 6.9. od 8.00 do 11.00. Takže ak bude aj v nedeľu, bolo by dobré to tam napísať, aby ľudia nepanikárili s výberom CITO vs. HARD (čo je aj môj prípad).
Inak k tým časovým termínom jednotlivých eventov (pri ktorých nie je napísané exaktne presný termín) by bolo tiež fajn do listingu napísať, kedy sa začína (piatok či sobota?) resp. kedy sa v nedeľu končí ... pretože napr. pochybujem, že Board Game bude v nedeľu do 20:00 :-)

Inak sa naozaj veľmi, veľmi teším ... :-)
admin
02.09.2014 10:39
Caves, ked si skuknes program(tutok: http://www.geoawards.sk/index.php?menu=1a1&lng=sk ) Tak myslim ze dostatocne jasne je tam napisane ze cito je aj v nedelu :D. Aj my sa mrte tesime, a vybavujeme prave pocasie ;)
xb3
07.09.2014 20:26
Ďakujem organizátorom tohoto megaeventu za perfektne odvedenú prácu.
Páčilo sa mi! ...myslím si, že nie som sám.
dejanst
07.09.2014 21:43
Tak to sme radi :)
Für einen neuen Beitrag musst du dich anmelden