Warning: Creating default object from empty value in /data/b/d/bddfee8a-1ab4-446d-8abc-0129a120e99b/geoawards.sk/sub/old/config.php on line 52
Lab kešky - MegaEvent - Feriba tools
Získať heslo
Zmena jazyka
Úvodná stránka

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

MegaEvent

Lab kešky

Čo sú LAB kešky?


LAB keška je špeciálny typ kešky, za ktorou sa môžu ukrývať rôzne pokusné inovácie pre geocaching. V Európe sa po prvýkrát objavili na špecialnom Megaevente v Prahe "Skořábky" 15.12.2013. Groundspeak potom vo februári 2014 testoval nápady kešerov a umožnil každému PM kešerovi vytvoriť vlastnú LAB kešku v projekte "I ♥ GEOCACHING". Od mája tohto roku implementoval Groundspeak LAB kešky do štatistík, aj keď v obmedzenej miere.
V súčastnosti je možné odloviť LAB kešky iba na Megaeventoch, ktoré dostanú od Groundspeaku kredit na vytvorenie tohto ojedinelého typu kešiek. Tieto LABky majú nahrádzať kešky, ktoré vznikajú pri príležitosti MegaEventov a po nich sa o kešky nikto nestará.


Ako ich loviť?


Podrobnosti LABiek nájdete v nižšie uvedenom linku, ktorý si môžte zosnímať cez uvedený QR kód, ktorý nájdete aj v registračnom stánku MegaEventu, kde bude k dispozícii taktiež detailná tlačená verzia LABiek.V linku máte možnosť aj stiahnut si GPX vsetkých LAB. Napriek faktu, že sa jedná o fyzické kešky s logbookom, uznanie foundu nie je podmienené zápisom v ňom. Loguje sa iba heslom, ktorý nájdete spôsobom, špecifikovaným v popise LABky.


Základné fakty o LAB keškách:


- Fyzické kešky s krabicou a logbookom
- Logovanie prebieha výhradne pomocou hesla
- dočasný typ kešiek s dopredu určenou životnosťou a dobou možného zalogovania
- Listing (detaily) sa nachádzajú na samostatných stránkach, bežne dostupných z mobilných zariadení
- možnosť stiahnuť si GPX LABiek
- v štatistikách sa ZAPOČÍTAVAJÚ do celkového počtu nálezov a do odlovných typov kešiek,
- v klasickom zozname nálezov ich však nenájdete
- súradnice fyzického logbooku dostanete až po kompletnom absolvovaní všetkých 10tich LABiekJe pre Vás pripravených celkovo 10 LAB kešiek, predovšetkým v areáli Divokej Vody v Čunove. Úlohy ako získať potrebné heslo, nájdete v popise každej LABky . Fyzický logbook nájdete po absolvovaní VŠETKÝCH 10 LABiek, no uznaná vo foundoch bude každá odlovená bez ohľadu na ich počet.


Link na LABky: http://goo.gl/CSTS4N
poprípade zosnímajte QR kód a prejdite na stránky LAB-Awards priamo cez telefón či tablet

Viditeľnosť LAB – Awards : 01.09.2014 – 07.09.2014
Možnosť odlovu : 05.09. – 07.09. 2014
Možnosť zalogovania na webe: 05.09. – 15.09.2014