Warning: Creating default object from empty value in /data/b/d/bddfee8a-1ab4-446d-8abc-0129a120e99b/geoawards.sk/sub/old/config.php on line 52
Sub-Eventy - MegaEvent - Feriba tools
Získať heslo
Zmena jazyka
Úvodná stránka

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

Partneri a sponzori

MegaEvent

Sub-Eventy

GA RAFTING - vyskúšajte si adrenalínový raft vo divokých vlnách súťažného kanála v 6-miestom člne! Iba za 4 eurá dve jazdy! Do WA logu prosíme zapísať aj želaný čas štartu podľa dostupnosti v tabuľke.

GA PAINTBALL - Mnohokrát ste to videli, ale nikdy neskúsili? Zobrať do ruky zbraň a zahrať sa na vojaka? Využite šancu a bojujte za jeden z dvoch tímov


GA BIKE EVENT - Obľubujete bicyklovanie? Využite možnosť spoločného cyklistického výletu na zaujímavé miesta v širšom okolí MegaEventu! Trasa bude mať dĺžku okolo 30km a bude aj možnosť požičiať si z obmedzeného množstva bicyklov.
GA MOTOEVENT - Máte radi zvuk motorov a chuť zajazdiť si s niečím iným? Pripravené sú pre Vás štvorkolky aj vodné skútre. Stačí ísť na vybraný waypoint, nasadnúť a vyraziť!

GA NIGHT ADVENTURE - je noc, svetlo baterky a keškovanie tá pravá kombinácia pre Vás? Tak určite nevynechajte toto nočné skupinové dobrodružstvo! Čaká Vás dvanásť stanovíšť s rôznymi úlohami, preto si nezabudni zobrať aj baterku!
GA T5 EVENT - Mohla by snáď na MegaEvente chýbať možnosť preveriť alebo vyskúšať si svoje schopnosti zdolávať terénne náročné kešky? Určite nie. Tak naberte silu a poďte na to! V tomto prípade si kľudne výstroj môžete nechať doma.
GA HARD RUN - Po nočnej zábave sa treba poriadne zobudiť a rozcvičiť! A keďže ste kešer/ka, čo sa výziev neboja, tak si buďte istý, ze tento ranný beh nebude ľahkým poklusom po antukovom ováli! Čaká Vás síce kratšia trasa, ale budú na nej aj prekážky, ktoré Vám rozprúdia krv v tele.GA BOARD GAMES - Radi by ste si trochu oddýchli? Zrelaxovali? Tak si príďte zahrať spoločenské hry, ktorých tu bude pripravených desiatky po celý deň! Hry budú k dispozícii vďaka ústretovosti predajne iHRYsko.sk
GA CITO EVENT - Každý fanúšik geocachingu si váži prírodu a pomáha jej. Ani na MegaEvente nebude chýbať možnosť podať prírode pomocnú ruku a to hneď na dvoch miestach. Preto neváhajte, nespite a príďte vyčistiť kus prírody!
GA SAFETY FIRST - Bezpečnosť a Prvú pomoc nemožno podceňovať a tak sa príďte pozrieť na ukážky práce záchranárov či potápačov, naučiť sa niečo nové, vyskúšať si techniky v praxi a veľa iného

GA XWG FLASH MOB - Drevené personalizované kolieska sa stali veľkým fenoménom hlavne v Čechách a na Slovensku. Okrem zhliadnutia výstavy si môžete obohatiť svoju zbierku na troch Flash Mob eventoch počas celého víkendu.
GA POWER PLANT - Zúčastniť sa MegaEventu priamo na Vodnom Diele a nevyužiť možnosť nahliadnuť do útrob elektrárne aj s výkladom? Nemysliteľné!


A nakoniec aj jeden bonus :-)

GA SECRET FLASH MOB - Podrobnosti o tomto Flash Mob evente sa dozviete až priamo v čase jeho konania. Ale buďte si istý, že to bude veľká zábava!